W 2006 roku  wspólnie z naszymi dziećmi podjęliśmy decyzje o zakupie psa, od początku byliśmy nastawieni na rasę która połączyła

dwie najważniejsze dla nas kwestie – towarzysz rodziny i przyjaciel na łowach,  po 8 miesiącach oczekiwania w progi naszego domu zawitała mała biszkoptowa kulka  -  labradorka Dissa która wywróciła dom do góry nogami.

Wtedy jeszcze nie myśleliśmy o hodowli , po jakimś czasie pojawiły się pierwsze wystawy i próby pracy, innymi słowy złapaliśmy bakcyla, zakochaliśmy się w Labkach i tak powstała nasz domowa hodowla Z Królestwa JAMIDOTO  której początek dała właśnie nasza Diska. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy do naszej rodzinki dołączyły kolejne labki..

JA(ś)MI(kołaj)DO(minika)TO(mek) to skróty 2 pierwszych liter naszych dzieci oraz nas. W naszej hodowli nadrzędnym celem są  poza eksterierem  również cechy użytkowe ,staramy się aby  proporcje były zachowane zgodnie ze wzorcem rasy . Bardzo dużą wagę przykładamy do zdrowia naszych labków,  które są cały czas pod ścisła opieka weterynaryjną. Nie mniejszą radość  sprawia nam codzienna praca z naszymi psami i wspólne rodzinne spędzanie czasu z czworonożnymi przyjaciółmi.

Labki nie są  naszym źródłem utrzymania, są nasza pasją która możemy realizować właśnie dzieki temu że są z nami.  Zawsze służymy rada i chętnie odpowiemy na zadawane przez Państwa pytania . Zapraszamy do obejrzenia naszej strony internetowej i  kontaktu

Pozdrawiamy Dominika i Tomek