Trzeci weekend Listopada spędziliśmy w Nitrze na Słowacji. W piątek podczas słowackiej klubówki nasz ATOMIC  BOMB FOR JAMIDOTO Optimum Canis  debiutował w klasie młodzież uzyskując ocenę doskonałą, oraz plasując się na IV lokacie – był najmłodszym juniorem wystawy 18.11 skończył 9 miesiąc, niemniej bardzo dumnie stanął w szranki ze starszymi od siebie psami… Bloom ukończyła z oceną doskonałą zajmując III lokatę. Sobota była dniem szczególnej radości którą zafundowała nam nasz BABY BLOOM Z GRODU HRABIEGO MALMESBURY  uzyskując 1 Lokatę w klasie pośredniej, otrzymała wniosek na dorosłego championa Słowacji oraz kolejny CACIB na Interchampiona ….Atuś w ten dzień również uzyskał ocenę doskonałą i powtórzył wynik z piątku stając na IV lokacie .

W Niedziele natomiast Bloom ukończyła z doskonałą i zajmując II lokatę  otrzymała Res CAC , Antonio   po raz trzeci w ten weekend zaliczył podium z doskonała  IV lokatą  , wyjazd ten uważamy za szczególny dla nas, ponieważ nasz starszy syn Mikołaj debiutował w konkurencji młody prezenter i na 26 Junior Handlerów uzyskał IV lokatę zdobywając swój pierwszy w życiu puchar, dyplom i sprawiając nam ogromną radość i powodując łzy szczęścia !!!oczywiście radość jest podwójna bo udało się Mikiemu zapanować nad Atusiem który przez pierwsze 5 minut prowadzał Mikołaja po swojemu …, podczas tego pobytu wspólnie z nami dobrze się bawili:
Marta, Mariusz i Melon (Sam Bonic z Królestwa Jamidoto ) który na całe trzy dni ,,przykleił się" do  3 lokaty w klasie pośredniej  i za nic nie chciał się ruszyć z tego miejsca. Po wystawach było SPA , baseny termalne, zabawy z klocków LEGO i mnóstwo innych atrakcji, nie zabrakło złotego bażanta , kropelki rumu i dobrej atmosfery co jest bezcenne w takich wyjazdach. Trójce naszych kompanów z literką M na przodzie swoich imion bardzo dziękujemy za wspólnie spędzone 3 dni i wierzymy że na tym nie poprzestaniecie