Weekend 16-17 pażdziernika spędziliśmy całą rodzinką w doborowym towarzystwie Marty, Mariusza i MELONA (SAM BONIC z Królestwa Jamidoto) po węgierskiej stronie przepięknego miasteczka Komarom. Podczas 2 dni zmagań wystawowych nasze psiaki jak zwykle dostarczyły dużo emocji.
W sobote  Atom wystawe ukończył z oceną wybitnie obiecujący w klasie szczeniąt  i został najlepszym szczenięciem w rasie ,a Bloom uzyskała w klasie pośredniej ocenę doskonałą i wniosek Res CAC,  w niedzielę natomiast Atom także był pierwszy i został najlepszym szczeniakiem w rasie , Bloom otrzymała ocenę doskonałą  wygrywając swoją grupę, tym samym rozpoczęła dorosły championat Węgier i w porównaniu wszystkich suk została najlepszą suką w rasie z wnioskiem CACIB na Interchampiona
Jesteśmy ogromnie dumni z poczynań naszych podpopiecznych. Komarom to  małe miasteczko Słowacko/Węgierskie, wystawa odbyła się w przepięknej scenerii ruin zamku Monostori  Erod, gdzie były  świetnie zoorganizowane ringi i super atmosfera.. szkoda tylko że ta wystawa nie jest organizowana w lecie.... niemniej uroki jesieni na Węgrzech też przyprawiają o zawrót głowy :)